Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha a mentsruáció körüli...

Baj ha a mentsruáció körüli napokban, elötte utánna párszor viszket/szúr a 'csiko'? (nemtudom hogymondják, az a csüngő rész)

Figyelt kérdés
Először az első mensesemnél kezdett, azelött nem. És nektek is olyan érzékeny szokott lenni az a rész?

2013. okt. 17. 13:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem eléggé megnött(a menses után, vagyis igy kell fejlődnie?)
2013. okt. 17. 13:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mióta menstruálsz?
2013. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14 multam.. és szeptember 3.átol első-> vasárnaptól volt a második menstruáciom, most azthiszem vége, és csak néha csinálja ezt, nem erősen, de néha olyan mintha vágná a bugyi vagy ilyesmi..emtudom.amugy nem folyástól van szerintem, mert nem ugy érzem...csak nemtudom hogy ez baj, vagy előfordulhat mással is...
2013. okt. 17. 14:16
 4/8 A kérdező kommentje:
kérlek mondjatok valamit..nagyon kellene a tanács.
2013. okt. 17. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is: lapozd fel a biosz könyvedet a megfelelő résznél, és tanuld meg melyek a női nemi szerv részei!!! Egy már menstruáló lánynak bizony illik tudni...

A 'csiko' az csikló, és amiről te beszélsz, az nem ez. :-)

A "csüngő" rész a szeméremajkak, van nagy és kicsi is.

A menstruáció minden lánynál/nőnél más és más. Van aki meg sem érzi, van aki meg napokig szenved. Millió és egy tünete lehet, neked ez. Úgyhogy szerintem ne aggódj, jegyezd fel mindig, amikor megjön. Pár év, és megszokod, minden valószínűséggel be is áll a rendszeres ciklusod (van, akinek 24 napos, van akinek 34)

Általában ugyanúgy menstruálunk, mint az anyánk, így tőle kérdezhetsz, hogy mire számíts.

De itt is kérdezhetsz, bármi legyen is az! :-)

1. voltam.

2013. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:D:)
2013. okt. 17. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
A kisajkadra gondolsz. :)
2013. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!