Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor nő meg a mellem?

Mikor nő meg a mellem?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, idén töltöm a 13-at. 158 cm körül vagyok

38-40 kg között. és akkora a mellem mint egy fél alma:s és ez nagyon kicsi. mikorra nő meg kb?(nem menstruálok) néha viszket és fáj.



#mell #kosárméret #fél alma
2013. okt. 17. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ezek mind telejsen természetesek amiket irsz. Van akinek még fél almányi sincs felnött korban sem. Hogy emkkora és myilen elsz az genetika függő. Esetleg az adhat valamennyi támpontot hogy a család nö tagjainak mekkora van. De nyugi még fog nőni, föleg ha még nem is menstruálsz akkor még bőven a fejlődési szakaszban vagy ráadásul az elején.
2013. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12 évesen nem is kell felnőtt méretű mellednek lenni. Akár 20 éves korodig is nőhet.
2013. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 évesen akkor látszott csak mell, izé mellecske, amikor hasra fordultam a kádban.:D Majd érettségire kiderül, milyen, mekkora melled lesz.
2013. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Most komolyan... 12 evesen mit varsz?
2013. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, a mai lányok melle jóval nagyobb mint korábban, de azért nem lehet mindenkinek hatalmas melle. Igaz láttam már példát rá, 12 éves lánynak volt olyan C kosaras melle, hozzá vékony meg alacsony is. Nyugi mondhatni ez a normál, mármint a tiéd. Mintahogy nálunk férfiaknál sajnos a hossz akárhogy szeretnénk, de sosem lesz 20 centi vagy hosszabb :D
2013. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!