Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hányszor kell elmenni a...

Hányszor kell elmenni a nőgyógyászhoz, hogy kiderüljön, terhes vagyok-e vagy sem?

Figyelt kérdés

Mivel itt nincs bejelentett lakcímem, kénytelen vagyok magándokihoz menni, ezért szeretném tudni, kb. milyen költséggel számolhatok.


2. hónapja késik a menstruációm, kicsit mintha híztam volna, de minden teszt negatív lett, és máskor is volt már ilyen,.mégis aggódom...


2013. okt. 23. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elmész, és elmondod neki, hogy mi a panaszod, akkor megnézi, és már első alkalommal képes kideríteni, hogy terhes vagy e, vagy sem. Főleg, ha két hónapja késik a menzeszed. Ha nem vagy terhes, ennek biztosan megvan az oka...
2013. okt. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magán doki 5 és 10 ezer közt van, vizsgálatonként. (attól függően mennyire népszerű)


2 hónap eléggé erős pozitív jelzés tud lenni,

DE! lehetnek más okai is, amik sokkal kellemetlenebbek mint egy terhesség.


Ja'h és a tampont cserélni, nem után tölteni kell. xĐ

2013. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nőgyógyásznál

- Doktor úr, egyre nagyobb a hasam, lehet, hogy terhes vagyok?

Kis vizsgálódás után a doktor

- Kisasszony, a tampont CSERÉLNI kell, nem utántölteni.

2013. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha a teszt negatív, nagy valószínűséggel nem terhesség okozza a panaszokat. ez nem jelenti azt, hogy ne kellene orvoshoz menned. Minél előbb keress fel egyet, hogy kiderüljön mi a gond.
2013. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!