Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt most akkor, hogyan jelölje...

Ezt most akkor, hogyan jelöljem? 14/l

Figyelt kérdés
Amikor menstruálok akkor 5 napig rendes vér jön,a 6. 7. 8. Napon meg már csak barna szokott lenni,most akkor a menstruációs naptáramba csak 5 napig jelöljem a mensim,vagy 8 napig? 14/l

2013. okt. 24. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
8-ig. A végén azért barna,mert már kisebb a vérzés és nem ürül olyan gyorsan,mint amikor "folyik" kifelé. De végül is nem olyan fontos,hogy pontosan hány napos.
2013. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen rublikás van és tele színezem pirossal a végén meg pl. húzok bele egy piris csíkot. nem tudom érthető e így. de én jelölni szoktam.,addig amíg tampon/vagy betét kell.
2013. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
XDD milyen szőkén írsz....igen a 6.7.8. is kell....
2013. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hat most ez mert anyira fontos eleg ha aszt tudod hgy nagyabol mikor es medig menstrual ugyse lesz minden honabban mondjuk 21 en 28 ig tehat ez hulyeseg

ha tudnad hgy menyi minden befojasolja hgy hamarabb vagy kesobb menstrualsz jo is lenne

2013. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!