Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cystitisre kaptam Zinnat...

Cystitisre kaptam Zinnat antibiotikumot, tegnap kezdtem el szedni napi 2x1et és a mai napra véres a hüvelyváladékom, ezt a popsitörlőn vettem észre. A gyógyulás miatt van ez? Vagy esetleg nagyobb lett a baj?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom, hogy gyógyulás miatt véreznél. De lehet akár egy ismert mellékhatás. Nézd meg a betegtájékoztatót, ott általában van irányelv azzal kapcsolatban, hogy mit csinálj, ha fellép bármilyen ismert mellékhatás.

Ha nem ismert mellékhatás, vagy a betegtájékoztató azt javasolja, hogy hagyd abba a kúrát, akkor MINDENKÉPP hívd fel az orvosod! Az antibiotikumot nem hagyhatod abba a jóváhagyása nélkül! (Különben rezisztens baktériumtörzsek keletkezhetnek, amit utána keményebb munka, vagy esetleg egyáltalán nem lehet kikúrálni.)

2013. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!