Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem lesz bajom? Tampon!

Nem lesz bajom? Tampon!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nagyon erős a vérzésem.Itthon csak normál tampon van szeretném kipróbálni.(még sohasem használtam tampont)Mennyire dagad meg a normál?Ki fogom tudni szedni?És megsértem vele a szűzhártyámat? 14/l

2013. okt. 25. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Betét nincs otthon? Ha még sosem használtál tampont, akkor az sem biztos, hogy a minit fel tudnád tenni.
2013. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De van itthon,pont ez a baj,hogy én úgy akarom,hogy tampon + betét egyszerre.Az éjszakai betéttel is átázok egy óra alatt nappal is.Semmit nem tudok csinálni,mozogni sem mert érzem,hogy folyamatosan folyik...
2013. okt. 25. 12:17
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Első vagyok. Próbáld meg a normál tampont, de ha nem megy, ne erőltesd.
2013. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha fel is megy,de nem tudom majd kiszedni,mert annyira megdagad ,akkor mit csináljak? Egyébként köszönöm a segítséget! :)
2013. okt. 25. 12:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felszívja a vért, akkor még könnyebben ki tudod húzni. Emiatt egyáltalán nem kell aggódnod. Minél többet felszív, annál könnyebb kihúzni. :)
2013. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha fel tudod tenni, akkor ki is fogod tudni húzni, csak meg kell várni, hogy teljesen megteljen. Nedves lesz, kicsúszik a húzásra, emiatt ne aggódj!


Inkább a felhelyezés lesz problémás...

2013. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meglepően egyszerűen fel tudtam helyezni,pedig Szüz vagyok. :)
2013. okt. 25. 12:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Éjszakára nem szabad bennhagyni a tampont! Amúgy is akkor csillapodik a vérzés...
2013. okt. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem hagytam bennt éjszakára.Amúgy én nem mondanám,hogy olyan nagyon csillapodik a vérzés,mert a vastag éjszakai betétet éjszaka is 2-3 óránként minimum cserélnem kell!
2013. okt. 26. 08:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kb 24 éve használok éjjel-nappal tampont, soha semmi bajom nem volt tőle.
2013. okt. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!