Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájnak a melleim? 13/L?

Mitől fájnak a melleim? 13/L?

Figyelt kérdés
még nem menstruálok de a "jelek" megvannak?..

2013. okt. 26. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,ez már attól van,hogy a hormonjaid elkezdtek működni. Még hosszú időbe is telhet,mire menstruálni fogsz,de akár rövid időn belül is lehet.
2013. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A növekedéstől is fájhatnak a melleid, és persze attól is, hogy hamarosan menstruálni fogsz.
2013. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A hamarosan kb szerinted mennyi idő?

köszönöm a válaszokat! :)

2013. okt. 26. 10:58
 4/9 anonim ***** válasza:
A növekedéstől:) Persze,de a növekedés is azért van ,mert a női nemihormonok működni kezdenek.
2013. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezt előre nem lehet tudni. Lehet,hogy néhány nap,hét,de hónap,sőt 1-2 év is lehet. Mindenesetre készülj fej rá és tartsál magadnál betétet.
2013. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves 87%-os válaszoló! Azt én is tudom, hogy azért van a mell növekedés, mert működésbe léptek a nemi hormonok. :)
2013. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) az első mensihez tényleg elég a tisztasági vagy biztonság esetére legyen nálam eü betét?
2013. okt. 26. 11:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyen nálad egészségügyi betét is, hiszen nem tudhatod, hogy milyen erős lesz a vérzésed.
2013. okt. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Bocs,ezt csak azért írtam mert utána ott van egy "is",és a kérdező esetleg úgy gondolja,hogy ez nem függ össze. Pedig jó ha tudja,hogy ez mind a menzesz előjele.
2013. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!