Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy ismerősöm ajánlotta nekem...

Egy ismerősöm ajánlotta nekem Dr. Krammer József szülész-nőgyógyászt. Van valakinek valamilyen, bármilyen tapasztalata vele? Minden információ érdekel

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Most találtam meg a kérdésed. Nekem Ő az orvosom, és igen megvagyok vele elégedve. Kedves, és nyílt. Akár milyen "furi" kérdésre is válaszol. Szakmailag is rendben van. Ezt az is mutatja hogy nehéz hozzá bekerülni. Én is ajánlom.
2009. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Régen jó orvos volt, de már senkinek nem ajánlom, ha komolyabb baja van.A közvetlensége, nyájassága még megvan ugyanakkor felszínes és felelőtlen. Nekem félidős veszélyeztetett terhesként el kellet vetetni a különben egészséges gyerekemet, mert bár többször voltam nála rosszullét miatt, egyszerű gyulladást nem vett észre, ami gyógyszer nélkül elfertőződött.Egyébként 20 éve ismerem,és mégis így jártam.
2009. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon szeretem 2 kislányomat nála szültem és hozzá jártam terhes gondozásra.(2008-2009-ben szültem)

Nagyon aranyos volt velem segítő kész és mindig mondta valami gond van soron kívül fogad!

Én csak jót tudok mondani róla.

2010. febr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Tudom, hogy elég régi ez a kérdés, de szeretném ha megjelenne egy pozitív értékelés is Krammer doktor úrról!

Nekem is van egy 13 hónapos kisfiam, akit nála szültem, és a terhes gondozásom is nála volt. Ő volt az egyetlen nőgyógyász aki észre vette, hogy 2 szarvú méhem van, nem kecsegtetett, de nem is hazudott a képembe, hanem őszintén elmondta a lehetőségeimet. Sikerült kihordanom, a kisfiam aki ráadásul hatalmas volt és még farosan is feküdt. Hatalmas volt a vetélésre és a koraszülésre is a kockázat, de a doktor úr végig figyelte és gyakran rendelt vissza hogy minden rendben menjen. Kétszer is feküdtem az ÁMK-ban mert megindult s szülés, visszatartották, és minden alkalommal személyesen meglátogatott. A végén majdnem időre (5 nappal előbb) szültem császárral, ahol szintén minden a legnagyobb rendben zajlott. Én csak jót tudok mondani róla, meg voltam elégedve. Most tervezzük a második babát és biztos, hogy hozzá fogok menni.

2010. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is hozzá jártam mind a két terhességem alatt és megvoltam vele elégedve, már régi ismerős még Édesanyám nála szült engem és a testvéreimet is!

Mára már nem nagyon vállal "ingyen", de engem át tanácsolt egy fiatal Dr.-hoz akivel úgy szint meg voltam elégedve Dr. Spánik Gábornak hívják, nekem mind 2 szülésem császár volt és probléma mentes, Nagyon sok vérvizsgálatra jártam a magas cukor szint miatt ,de ezen kívül semmi.Most májusban megyek megint mert útban a 3. bab.

Részvétem kedves hozzászólalónak, akivel ez a szomorú dolog történt.Már több blogban olvastam a történetét, remélem mára már jól van!

2010. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Nemrég volt szerencsém a doktor úrhoz, de azt hiszem soha többet! Egész végig a telefonját nyomkodta, smsezett, közben azt érzem, hogy zavarom, hogy ott vagyok, kérdeztem tőle valamit, arra rávágja egyből, hogy igen, pedig nem eldöntendő kérdés volt, közben megint sms-ek hada. Mondhatni agyban abszolút nem volt ott, csak a telefonjának. Nekem csalódás volt azok után amilyen jó kritikákat olvastam róla. Felszínes. Ennyi. Keresek tovább.
2013. okt. 16. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!