Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert menstrualok mar majdnem...

Miert menstrualok mar majdnem egy honapja folyamatosan? Mit tegyek? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Abba hagytam a fogamzasgatlot, es azota 21 napja verzek. Regebben volt hasonlo problemam, kivizsgaltak es azt mondtak minden rendben. De szedjem a fogamzasgatlot. Most mehnyakrak gyanuja miatt, lealltam az antibebivel, de azota ujra elojott a veg nelkuli verzes. Nem olyan regen voltam pajzsmirigy vizsgalaton is mert picit meghiztam minden ok nelkul. Egyebkent 35 eves vagyok, s szeretnek gyereket is.

2013. okt. 28. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első mensim tartott 14 napig, nőgyógyász küldött anyukámmal valami olyan cseppeket, amitől fokozatosan elmúlt.

Többször nem kellett.

2013. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Öööö... esetleg orvos???
2013. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 napnál tovább tartó menzesszel minél elöbb orvoshoz kell fordulni mert komoly vérszegénység alakulhat ki. Minél elöbb menj el kiviszgálásra, föleg ha babaát akarsz. Ilyen problémák mellett lehet nem lesz könnyű menet.
2013. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minél előbb menj orvoshoz! Meg kel szüntetni a vérzést,ha lehet gyógyszeresen,de még egy egészségügyi kaparás sem kizárt,főleg akkor,ha már máskor is volt ilyen,mert rögtön szövettanra is el lehet küldeni a mintát.
2013. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvos. magadtól nem egyértelmű?
2013. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!