Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menszesz gyorsítása?

Menszesz gyorsítása?

Figyelt kérdés

Hétfőn reggel jött meg, viszont pénteken élményfürdőbe megyek. Elég erős most a vérzésem, milyen "házi praktikákat" tudok bevetni hogy péntekre nyom nélkül elmúljon? Folyamatosan csinálok hasra edzést is mert azt olvastam hogy attól gyorsabban lemegy és a súlyzózásnak is ilyen hatása van elvileg (ha nem akkor csak erősebb leszek tőle) . Olyat is olvastam hogyha megiszom 1dl citromlevet akkor elmúlik pár órára, biztos ami biztos ezt péntek reggel kipróbálom. Bármi tanácsot tudtok adni, nagyon fontos lenne (lemondani nem tudom a fürdést a tampontólviszont félek)

Előre is köszönöm a válaszokat!

15L



2013. okt. 30. 14:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Általában 4-5 napig tart a menszim.
2013. okt. 30. 14:37
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

A menstruáció nem lóverseny. Elkezdheted ugyan cseszegetni a szervezeted és majd mikor a következő ehhez hasonló kérdést te írod ki:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__49943..


neked is nagyon szívesen válaszolni fogunk.

2013. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj, de semmilyen mesterség hormont nem szedek.Hasra csinálok gyakorlatokat és súlyzózom, szerintem ezzel nem cseszem el a szervezetemet, ha nem használ akkor is csak edzettebb leszek tőle. Nem is akarok semmilyen "gyógyszert" szedni emiatt. Olyan házi praktikák érdekelnének amik másnak beválltak erre...
2013. okt. 30. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, amivel gyorsíthatnád.
2013. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!