Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, szerintetek mi lehet ez?

Lányok, szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

kb. 3 hete kezdődött, alhasi görcsökkel és hányingerrel. Akkor épp középfül-gyulladásom volt és Sumetrolim nevű antibiotikumot kaptam rá, úgy látszi,hatott az alhasi bajaimra is,mert elmúlt. Múlthéten vasárnap viszont visszajött a fájás! Elég erős,hol szúró, hol ilyen húzó,tompa fájdalmat érzek a hasamban. Lázam nincs, se folyásom,de hányingerem van,és naponta 3-4-szer is kijárok a wc-re,de nincs hasmenésem... Sokszor kell pisilnem,de nem fáj. Ja,és egy hete meg kellett volna jönnie,bár máskor is előfordult már ,hogy késett... Terhes nem vagyok szerintem (bár nem teszteltem), gumival védekezünk és nem volt gond...Hétfőre van időpontom az orvosnál. Addig hátha valakinek van valami ötlete...

Szerintetek mi lehet ez? volt már valakinek hasonló?



2013. okt. 31. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen csak nem jöttél még helyre a Sumetrolim kúra óta? Én például allergiás vagyok Sumetrolimra, szerintem nem gyenge gyógyszer. Mostanában az antibiotikumokat sem viselem jól, több bajom van utána, mint előtte.
2013. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!