Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már egy hete meg kellett...

Már egy hete meg kellett volna jönnie, ma barna folyásom volt. Ez normális? 16/L

Figyelt kérdés
Október 24-én kellett volna, hogy megjöjjön, ma 31-én barna folyásom volt és még mindig nem jött meg. Kezdek aggódni..
2013. okt. 31. 20:36
 1/3 A kérdező kommentje:
kihagytam, hogy még nem élek nemi életet..
2013. okt. 31. 20:48
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem még nem kell aggódnod... lehet esetleges kisebb felfázástól is hogy késik... kezdődhet a menstruáció barna folyással is... ennyi idős korban még ha már évek óta is menstruálsz rendszeresen, akkor is lehetnek ilyen késések... sok minden befolyásolhatja... lelki állapot is... azért ha napokig még nem jön meg keress fel egy orvost :)
2013. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ha néha 1-1,5 hetes késésem van akkor mindig barna folyásom van,végülis ez is némi vérnek mínősül aztán pár nap elteltével szépen jön a rendes vérzés is.Olyan is volt hogy 1 hónap kimaradt,nyugi mással is előfordulhat.
2013. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!