Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellbaj. Lehet bajom?

Mellbaj. Lehet bajom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és kb. már 2 éve fáj a mellem ha valami hozzáér vagy megnyomódik.A melleim nem nagyok (70A)de ez azt jelenti hogy nő.Nem?Mostanában többször is beütöttem véletlenül és baromira fájt.Lehet bajom ettől.?Mármint azthallottam még régebben hogyha erősen megütik megállhat a fejlődésben.Ugye ez nem igaz?

2013. nov. 2. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

A melle olyan egy lánynak, mint egy fiúnak a lenti része.. Ha megütik az kíméletlenül tud fájni, ez mindenkivel így van. Nem sokat tudsz erről az ügyről úgy látom, mert ha valami vagy valaki erősen megüti az nem megáll a növésben, hanem rákos lehet. Persze ne aggódj, nagyon nagy nyomást kell ahhoz rá gyakorolni.

Ezek miatt hordanak a nők küzdősportoknál mellvédőt. 14/L

2013. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!