Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor miért nem jött még meg?

Akkor miért nem jött még meg?

Figyelt kérdés
mà 13 vagyok és még mindig nem jött meg... mert màr több mint 1 éve szőrösödök meg a cicim is màr miota elkeztett nöni de ennyi idö utàn màr nem kellett volna megjönnie?? màrciusban leszek 14 és azért azt szeretném h 14 elött megjönne az jo lenne rehàt fogalmam nincs miert de csak 1 tippem van bàr nem biztos a súlyom mert mindig is magas is voltam eléggé és vékony is 1 kilo felesleg sincs rajtam sőt néha kivànom hogy lehetne mert néha túl gizdànak erzem magam de nem azért mert nem eszem eleget vagy ilEsmi most pont 44 kilo vagyok ès 163 centi . szoval mi a véleményetek h kb akko mikor jön meg??? a normàlis vàlaszokat előre is köszönöm !!!! :)
2013. nov. 2. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
én 16 voltam, az egyik barátnőm meg 18. és egészségesek voltunk, semmi bajunk nem volt. nem súly függő a dolog. ne izgulj. meg fog jönni, de nem lehet és nem is érdemes siettetni.
2013. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
71%

Amint közelebb kerültél a nyelvtanhoz, a Mikulás is megkörnyékez.


Egyébként totál időben vagy még, ne stresszeld magad, végén még azért nem fog megjönni "időben". A súlyodnak pedig semmi köze hozzá. Viszont ha megjön, akkor fel fogsz szedni pár kilót, erre készülj. (ez nem törvény szerű, de általánosságban igaz)

2013. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még ráérsz, nekem is 15 és fél évesen jött meg, és hú, de utáltam, borzalmas élmény volt. Addig örülj, míg nem jön meg.
2013. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ok köszönöm mindenkinek!!!! am 2. vàlaszoló tudom nem valami jó a helyesíràs csak telefonnal pötyörésztem a betüket és ezért lettek ilyenek meg néha làtom hogy lemaradt sok ékezet de nem nagyon izgat mert mondom telefonról nehezebb kijavítani igy inkàbb otthagyom!
2013. nov. 2. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmiről nem vagy elkésve, mert 16 éves korodig kell megjönnie az első menstruációdnak.
2013. nov. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17, 18 éves korban kellene megjönnie, addig nincs semmi probléma!
2013. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondták, hogy kb akkora jön meg mint amikor anyukádnak jött meg az első. Nekem pár hónap híján pont úgy jött meg, de húgomnak még mindig nem, pedig már idősebb mint anyum volt, úgyhogy nem kell aggódnod ;)
2013. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a súlyod miatt, hidd el. amíg én is vékony voltam, nem jelentkezett. ahogy felhíztam a normál kategóriába, 1 hónap múlva meg is jött.

én 14 múltam az elsőnél, pedig már 3 éve volt mellem és folyásom 2,5 éve, szőrzetem 4 éve. ezzel mi a probléma? :D

2013. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!