Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a tisztító...

Mi a véleményetek a tisztító hüvelykúpról?

Figyelt kérdés

Az éves vizsgálaton ajánlotta az orvosom a tisztító hüvelykúpot. Azt mondta, hogy nincs semmi probléma, de jó, ha egy évben egyszer megcsináljuk ezt a kúrát.

Még soha nem használtam és eléggé tartok tőle. Semmi tájékoztatót nem kaptam hozzá, mert ezt a patikában készítették, szóval még utána sem tudok olvasni.

Ha van esetleg valami tapasztalatotok ezzel kapcsolatban akkor megköszönném, ha megosztanátok velem.

Előre is köszi.


2013. nov. 3. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
erről még nem hallottam, ez hasonló lehet mint a hüvelyflóra visszaállító
2013. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egészséges vagy, minek tisztítani bármit? Az egészséges hüvely önmagától tisztul, ha szüksége lenne rá.
2013. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi a dobozára írva? -egy rövidítés pl.
2013. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok

most találtam rá CNS a neve

2013. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Valami rövidítés van ráírva de elég csúnyán.

Igazad van, talán CNS lesz.


Lehetséges, hogy azért írta fel, mert van kevés "természetes" folyásom ?

Fogalmam sincs, hogy használjam e vagy sem.


Lehet hülyének fog tűnni a kérdés, de ugye ez a kúp nem folyásolhatja be a fogamzásgátló hatását ?!?!

2013. nov. 3. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is erre gondoltam, ezért kérdeztem, hogy nincs-e rövidítés.

Ebben a kúpban van gombaellenes szer / N: nystatin/ valamint két féle antibakteriális szer.

Hát nem tudom, ha panaszmentes vagy miért kellene. Ezt akkor szokták javasolni, ha kenetben gomba és baci is van.

Tény és való, hogy kitisztít, de a hüvelyflórát sem kíméli.

De ez csak erre a CNS kúpra vonatkozik, ha ezt kaptad.

2013. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utána néztem a papíron amit az orvostól kaptam és Globulus hüvelygolyó a neve. Szóval az a rövidítés a dobozon mégsem cns.
2013. nov. 3. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!