Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hónapja izomlázszerű fájdalo...

Vasicsaj kérdése:

1 hónapja izomlázszerű fájdalom van a melleimben! Alig lehet hozzáérni! Mitől lehet ez? Terhes nem voltam ez idő alatt. (25)

Figyelt kérdés

#mell #nő #fájdalom #izomszerű
2013. nov. 3. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok dolog okozhatja, az is lehet, hogy csak elcsúszott a hormonszinted, de akár komolyabb dolog is előfordulhat. Ha mindkettő fáj, akkor valószínűleg nem rák, inkább valamiféle gyulladás lehet. Fordulj orvoshoz.
2013. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,mennyit van rajtad melltartó,de ha egész nap nem veszed le,csak éjszakára,akkor attól is lehet. Nekem volt ilyen régebben. Azt hittem,valami komoly bajom van,de orvos nem tapintott ki semmit. Anyukámnak mondtam,aki azonnal rávágta,hogy lehet,hogy attól van,hogy reggeltől estig melltartóban vagyok. Azóta ahogy hazaérek a melóból,már veszem is le, itthon sosincs rajtam és elmúlt.

Ha nem ettől lehet,akkor menj minél hamarabb orvoshoz :)

2013. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Melltartó csak munkában van rajtam, vagy éppen ha dolgom van itt-ott. Otthon nem használom. Csak eddig is ennyit volt rajtam ezért nem értem az egészet.
2013. nov. 5. 04:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiderült mi volt a baj?
2021. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!