Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex utáni vérzés mitől van?

Szex utáni vérzés mitől van?

Figyelt kérdés

Voltam együtt a párommal(lassan 3 éve együtt vagyunk) és utána véreztem. Kicsit vad volt a szex de nem éreztem fájdalmat. Most volt először. Meg vagyok ilyedve. De kértem már időpontot nőgyógyászhoz és el is megyek.

Kinek volt már ilyen? Kinek miért volt?


2013. nov. 5. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Ilyet gyulladás,vagy méhszájseb szokott okozni.
2013. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy közben nem éreztél fájdalmat, kisebesedhetett a hüvelyed. Ez nagyon könnyen előfordul, ha nem vártátok meg, amíg eléggé benedvesedsz. Máskor legyen a párod kicsit türelmesebb és akkor nem fog így szétszadizni. :D Vagy ha annyira nem bír várni, akkor használjatok legalább síkosítót.
2013. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Felesleges nőgyógyászhoz menned, vad szexnél ez előfordul, ha nem figyel oda rád a párod. Több figyelmet kellene rád fordítania előtte és akkor nincs ilyen gond.
2013. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi bajod, nem kell nőgyógyászhoz menned. A barátod legyen óvatosabb, meg kellene várnia míg eléggé nedves leszel.
2013. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Megszoktuk csak késésbe voltunk és a síkosító pedig épp nem volt kéznél :D

de már ezzel megnyugtattatok :) köszi szépen :)

2013. nov. 5. 21:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, akkor egészségetekre. :D Mondd a barátodnak, legközelebb a hajadat is húzza hozzá, úgy teljes a dolog.
2013. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Mondd a barátodnak, legközelebb a hajadat is húzza hozzá, úgy teljes a dolog."

A szopóálarcot kihagytad!

2013. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A szopóálarcot kihagytad!"

Hagyjad, azért már felárat kell fizetni! Nincs benne az alapdíjban.

2013. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Primitív bunkók vagytok ;)
2013. nov. 6. 09:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet méhszájsebed van, és ha odáig nyomult, akkor vérezhetsz. Kontaktvérzésnek hívják, érdemes elmenni nőgyógyászhoz.
2013. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!