Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most megakar jönni a menstruác...

Most megakar jönni a menstruációm vagy nem? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már több,mint fél éve nem szedek fogamzásgátlót,nem is akarok többé.

Most viszont a ciklusom 40. napján járok,már egy hete meg kellett volna jönnie,ráadásul előtte mindig fájnak a melleim,leizzadok éjszaka stb.Ez most egyáltalán nincs meg.Tegnap úgy éreztem,hogy olyan görcseim voltak,gyorsan beraktam egy tampont.Amikor kivettem,láttam,hogy nagyon picike éppen hogy véres volt (nagyon halovány),azóta semmi sincs!Se görcs...se mellfájdalom még mindig se semmi.

Csináltam tegnap egy terhességi tesztet (nem a reggeli első vizeletből),de negatív lett...


2013. nov. 5. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Csinálj még egy tesztet, de reggli első vizeletből. Ha az is negatív, menj orvoshoz. Ha fél éve nincs ilyen panasz, akkor nem a rosszul kiürült hormonok miatt lesz, de elképzelhető, hogy valami megváltozott.

(Nekem egy felfázásnál volt hasonló. A menstruáció harmatgyenge volt, három nap után elállt, két napig semmi, tünetek nélkül. Aztán mondjuk újrakezdte és kamatostúl bepótolt mindent.)

2013. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!