Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőmnek egyre jobban...

A barátnőmnek egyre jobban fáj, mikor szeretkezünk, pedig már lassan fél éve elvesztette a szüzességét. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Rendesen nedvesedik, nem hiszem, hogy azzal van a gond (legalábbis tapasztalatom szerint), ha óvszert használunk viszont eléggé kiszárad, mostanában ezért mellőztük, viszont mára ott tart a dolog, hogy annyira fáj neki, hogy nem tudunk szexelni. Eléggé vad, gyors, mármár durva szexet szeret, lehet hogy attól van? Nekem is van egy folt a péniszemen, ami úgy néz ki, mintha kidörzsölte volna valami. Soha nem hallottam még ilyenről,és nem hinném, hogy betegség, hiszen csak egymással szeretkeztünk, és mindketten szüzek voltunk még, mikor belekezdtünk. lehet hogy összeszedett valahol valamiféle fertőzést?(most volt kint horvátországban egy hetet) remélem van biztatóbb ötletetek! Előre is köszi
2008. júl. 8. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha fertőzés, akkor nem most szedte össze, mert elmondásod szerint ez az állapot már régebb óta tart. Lehetséges, hogy a vadság miatt annyira kidörzsölődött, hogy már nagyon fáj neki, ha hozzáérsz. Én mindenképpen javaslom a nőgyógyászt, mert csak ő tudja pontosan megmondani, hogy mit kell tennie, mitől lehet és hogyan kezelje. Menj el vele te is a dokihoz, ha nagyon fél. Igaz, hogy a vizsgálatnál nem lehetsz jelen, de előtte-utána jól fog eni neki, hogy vele vagy.
2008. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
78%
Sajnos nem vagyunk orvosok így nem nagyon tudunk pontos választ adni a kérdéseidre, csak a személyes véleményünket mondhatjuk el. Az én véleményem szerint ez egy körforgás. A barátnőd nem tud rendesen benedvesedni így a szex egyre durvább lesz, ami csak még jobban ront az állapotán. Szerintem minél hamarabb menjetek orvoshoz és mutassátok meg magatokat nehogy baj legyen s addig is szüneteltessétek az eggyütlétet. Ez mindkettőtöknek érdeke! Lehet, hogy kaptatok valamilyen fertőzést és az okozza. Személy szerint egy sürgős orvosi kivizsgálást javasolnék mindkettőtöknek.-szexmentesen a ti érdeketekben(ha nem kaptál ott elég választ felkereshetsz egy szexológust)
2008. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a durva szexet,de már csak az orgazmus után,mert addigra kellően ellazulok,bevadulok.Ha előtte nekem nem volt jó,akkor nem jó a szex sem.A nők nagy része nem élvezi a hüvelyi szexet.Próbáltad már úgy,hogy először önzetlenül kielégíted majd utánna csinálod?

Lehet,hogy megsérült a hám a hüvelyében,akkor pihentetni kéne pár napot v.allergiás is lehet a gumira v.a síkosítóra.

2008. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Furán fogalmaztam, nem régóta tart, amióta visszajött horvátországból, egy párszor voltunk együtt, de az utolsónál már beraktam, és nem is tudtuk folytatni.


Mint mondtam, a nedvesedésével nincs probléma. Ebben teljesen biztos vagyok, max a vadsággal lehet a gond.


Mindig kielégítem szex előtt, ha nem, akkor nem is szokta élvezni. Egyébként a 15-20 perc előjáték után nálam természetes az orális szex, és a rendes szex után is ki szoktam elégíteni. Nem szeretem, ha nem élvezi az együttléteinket, épp ezért szeretkezünk durvábban, mert azt élvezi. A gumiban lehet valami, ugyanis a Maskulan óvszerektől teljesen kiszárad, de ahogy mondtam, mellőzzük mostanában. Remélem tényleg csak hámsérülés, de már tervezzük az orvost. Köszi szépen a segítséget

2008. júl. 11. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Naggyon felelősségteljes pasi vagy :) DE jó lenne ha az összes pasi ilyen lenne... ! Remélem azóta már rendbejöttetek! ;)
2008. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van egy ötletem.Az egyik hogy minden agyban dől el hogy fáj neki.Lehet hogy nem működik úgy valami ahogy kéne és nem engedi el magát annyira.Ezt minden csaj tudja akkor kegyetlenül tud fájni még ha nedves is...Hameg minden oké köztetek akkor egyértelmű hogy nőgyógyáz.Magad miatt meg ne aggódj az csak egy zsír folt.Erről már beszéltünk itt egy másik kérdésben még megtalálod ha nagyon keresed.Sokszor hallottam már ezt a bajt.
2009. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!