Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruálni fogok? (bővebben...

Menstruálni fogok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Fehérfolyásom van 2-3 éve.Mindenhol szőrös vagyok,kivéve a hónaljam.(az taláán,taláán egy nagyon picit)Melleim már nőnek,nem tudom,talán 1,5 éve.

Eset: Előző hónapban elmentem wc-re,és mikor megtöröltem magam akkor az véres volt. De nem vészesem,de azért olyan volt,több volt egy csíknál,és meg voltam győződve róla h az vér.Odahívtam anyut,raktunk be betétet.Aznap nem volt semmi a betétben,talán egy nagyon halvány barnás foltocska.Utána már semmi.Most ez azt jelenti hogy megjött,csak még nem erőteljes? És számíthatok rá ebben a hónapban? Már várom hogy megjöjjön.:)


2013. nov. 7. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Számíthatsz rá, hogy hamarosan fogsz menstruálni, de nem lehet tudni, hogy mikor.
2013. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző már az volt. És igen számíthatsz rá hogy a következőkben még jöbb vér fog jönni. Nem mindenkinél horrorfilmbe illően véres az első menzesz.
2013. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi,kérlek még írjatok.:/
2013. dec. 3. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan is van h megjon eloszor, utana meg honapokat kimarad. De ettol nem kell megijedni, ilyenkor ez meg termeszetes. Igen a multkor megjott, csak meg nem volt eros. Lehet kesobb se lesz az. (Nekem pl ugy volt h fel evig nem volt eros utana meg k***va eros lett.) Ettol fuggetlenul mindig legyen nalad betet.


Ja es ne vard annyira. Van akinek rohadt eros es mozdulni se bir miatta (pl nekem is igy van). Meg olyan is van akinek meg a hasa faj nagyon, vagy hanyingere/hasmenese van olyankor. Ilyet is ismerek. Az ejjelek meg szarok amikor nem tudhatod h ataztal e es rohansz a wcre h ne usszal verben. Eleg elrettento, mi? Nem kell azt annyira varni nem olyan jo dolog az. Persze lehet hogy neked gyenge lesz es nem leszel szarul, akkor jo neked:)

2013. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!