Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok, lehetséges...

Mit gondoltok, lehetséges hogy a gólya úton van hozzánk?

Figyelt kérdés

Júniusban külföldre költöztem, amikor is érthetően a környezet változás és stressz miatt június 1-től számított 2,5 hétre megjött ismét.(kiérkezés után 3 nappal) Azóta beállt rendesen, nem késett, betartotta a 28 napot. 2 hete hazautaztam, ahol nagyon pocsékul voltam, úgy éreztem az egy hét alatt, hogy meg fog jönni, de nem történt semmi. 1 hét múlva visszajöttünk. Ennek egy hete a mai napon. 28 napos ciklus szerint tegnap kellett volna megjönnie, de nem történt semmi.

Nálam úgy szokott zajlani, hogy Menszi előtt 7-10 nappal fájnak a melleim egészen addig a napig, amíg meg nem jön, Fehér folyás a menszi előtt 2 héttel, 3-4 napig. menszi előtt pár nappal fája derekam, inden bajom van, de előtte való nap már pörgök, friss vagyok és nagyon melegem van.

Most viszont a melleim tegnap előtt óta nem fájnak, meg semmim nem is fájt. Tegnap előtt is nagyon friss voltam, és a melegem van érzés is megvolt. Gondoltam, másnapra megjön, de semmi.

Szeretnék babát, és most az elmúlt 3 hónapban nem voltam rágörcsölve a témára.

Párommal megszakításosan védekezünk. Ha szeretne jönni, jön, ha nem szeretne akkor még nem jön :)

Ti mit gondoltok, lehet, hogy most szeretne jönni? :)



#baba #terhesség #környezet változás
2013. nov. 9. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
A gólyák már elmentek Afrikába. Legalábbis, amik egészségesek.
2013. nov. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ki tudja, lehet én is Afrikában vagyok, akkor meglátogathat nem?

-.-"

2013. nov. 9. 08:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy, ha nem tudsz értelesen válaszolni, akkor inkább ne is írj semmit. Nem vagyok kíváncsi a IQ szegénységi bizonyítványodra :/
2013. nov. 9. 08:17
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem van rá esélyed, de azért nagyon még ne éld bele magad. Tesztet próbálj meg.
2013. nov. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze, fogok tesztelni, de még korainak gondolom, meg aztán ha jön a csalódás... :(

Szeretném kizárni teljesen, hogy az 1 hetes kiruccanás miatt késik.

Mert ugye az első esetben hamarabb megjött.

2013. nov. 9. 08:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyen úgy, ahogy szeretnéd, és ehhez kívánok Neked nagyon sok boldogságot! :)
2013. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés.....ha gyerejet akartok, MIÉRT védekeztek megszakítással?...Élvezzen beléd, és akkor lesz gyerek...
2013. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Párom még úgy kimondottan nem szeretne, vagyis szeretne, de nem szeretné elsietni. De mivel úgy gondoljuk, hogy ha jönni szeretne, akkor jöjjön, jó helye lesz mellettünk :) Ezért nem védekezünk, mert nem félünk, örömmel fogjuk fogadni.
2013. nov. 9. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!