Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vethetnék véget a...

Hogyan vethetnék véget a visszatérő petefészek-gyulladásomnak? Mitől lehet, és hogy lehet VÉGLEG megszüntetni?

Figyelt kérdés
kb. 2 éve ebben szenvedek, szedtem rá antibiotikumot, gyulladáscsökkentőt, megint visszajött. Nem szeretnék fájdalommal és gyulladással a szervezetemben élni...

2013. nov. 9. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy most?

Hogyan kezdődött? Az elsőt mi előzte meg?

2013. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ülőfürdővel.

Ld. Maria Treben könyvét!

Termálvíz is segít, vannak kifejezetten női szervekre gyógyhatásúak.

És a szellemgyógyítás.

2013. nov. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Más szerveiddel mi a helyzet? Lehet, hogy a petefészek-gyulladás másnak a tünete, pl. kikezeletlen hasi gyulladás, valamilyen fertőzőgóc, vagy a beleidben nem működik valami jól, de fontos a lelki egyensúly is, a stressz is képes gyulladásokat okozni.
2013. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3: Írnál erről többet is? Illetve tudsz erről többet is?

Engem is elkezdtek kivizsgálni hasi panaszokkal, és ez nagyon illik rám, amit írsz!

És honnan tudod ezeket?

2013. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok, akkor kezdtem gyanakodni, hogy ez már nem lehet 'normális' fájdalom, amikor az ágyból nem bírtam kikelni és kivert a víz olyan fájdalmaim voltak. Aztán jött az ájulás közeli állapot, hányás, hasmenés. Elmentem orvoshoz, kiderült, hogy ez a bajom, és ezeket kaptam rá. 1 hónapig nem is volt görcsöm, aztán megint kialakult. Nincs szükségem újabb antibiotikum-kúrára, hogy tönkre tegyem a szervezetem, meg gyógyszerekre. Valami természetes gyógymódod akarok.

Ez a gyógyfürdő jól hangzik, már én is gondolkodtam rajta, köszönöm a válaszokat.

2013. nov. 10. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak nem tudom, hol van Budapesten erre való termálvíz, medence. Kerestem a neten, de nem találtam. Ha tudsz valamit, írd meg ide is, légy szíves!

Nekem is aktuális.

2013. nov. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok:


Unokatesómnak voltak gyomorpanaszai, aztán kiderült, hogy az egyik fogával van a baj. A gyulladások képesek testen belül fertőzni. Hogy a stressz tesi tüneteket is képes okozni, azt sajnos saját káromon tanultam meg.

Szorulás is okozhat hólyaghurutot, mert közel vannak egymáshoz, így a széklet átfertőzhet.


Egyszer olvastam olyanról, hogy a petefészekben kialakulhat olyan daganat, ami jóindulatú, normális csak nem odavaló szövetek alakulnak ki. Ezt nem azért írom, mert neked ez van, csak a témával kapcsolatban eszembe jutott.

2013. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nagyon jól teszed, ha lehetőség szerint kerülöd a gyógyszereket, különösen, ha van természetes megoldás is.Érdemes lenne a tőzegáfonyás stabilizált aloe vera rostos levét innod, aminek többek között gyulladáscsökkentő hatása is van.Még pár gyógynövénykivonattal rendbe tudnád tenni Magad. A bélflóra helyreállítására a beszedett antibiotikumok után hat féle hasznos bélbacit nagy csíraszámban tartalmazó probiotikummal. Természetes antibiotikumként propolisz fogyaszható.A görcsoldásra is van gyorsan ható megoldás.Sok jó tapasztalat van velük.Mielőbbi jobbulást!
2013. nov. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!