Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bevettem egy esemény utáni...

Bevettem egy esemény utáni tablettát és rá 5-6 napra megjött a menstruációm, miközben csak két és fél hét múlva lett volna várható. Ez normális-e?

Figyelt kérdés
Másnál is volt ilyen mellékhatás? Escapelle esemény utáni tablettát vettem be.

2013. nov. 11. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztatóban minden benne van.
2013. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan ez az eset nincs benne. Elolvastuk a betegtájékoztatót tüzetesen többször is. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2013. nov. 11. 14:08
 3/5 anonim válasza:
Nekem 2 hónap múlva jött meg utána először,de mikor az orvos felírta a gyógyszert,azt mondta,hogy általában korai vérzést okoz a tabletta. Az enyémnek a betegtájékoztatóján is rajta volt,hogy pecsételő vérzést vagy korai menstruációt okozhat. (Bezzeg azt nem írták,hogy kimaradhat tőle...)Nekem más tablettát írtak fel,de a nevére már sajnos nem emlékszem. Szerintem viszont nincs okod az aggodalomra!
2013. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én is ebben a cipőben járok. ugyanúgy 5-6. napon jött meg, és nagyon fáj. azt mondták mikor felírták a gyógyszert, hogy ha nem múlik el két-három napon belül, akkor keressek fel egy orvost. Most tartok a második napon, de nagyon erősen megvan.
2013. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Normális, nekem hónapokra összezavarta a ciklusomat,de így utólag...tudjátok mennyi hormon van benne???
2014. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!