Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pici piros pötty közvetlen a...

Pici piros pötty közvetlen a hüvelybemenetnél, néha viszket/szúr. Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy herpesz lehet, mert pár éve volt már (csak akkor sok egyszerre és nagyon fájt)...de ez csak egyetlen pötty, és agyalok rajta, lehet e más dolog, ami ilyet okoz. Napközben észre se veszem, esténként szúr/viszket egy kicsit, eleve így vettem észre...szóval a kérdés, hogy lehet e valami más, volt e valakinek hasonló, a másik pedig, hogyha mégis herpesz, akkor elkaphatja e a párom óvszer mellett? (mondjuk ha hozzáér az ujjával,utána meg magához stb.)
2013. nov. 11. 20:55
 1/2 anonim válasza:
Canesten! Vagy betadin. Viszont ne kísérletezz eszetlenül, szerintem canestennel kenegesd egy picit, a párodnak meg mondd, hogy wait a little :D jobbulást
2013. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi volt pár hete, nőgyógyász azt mondta,hüvelygyulladás.
2013. nov. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!