Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől hámlik a klitorisz...

Mitől hámlik a klitorisz körül a bőr?

Figyelt kérdés
Ez általában valószínűleg hüvelygombával társul, mert erősen viszket, csíp és fáj az egész terület, főleg mikor a wc papír hozzáér. Nem igazán tudom mit csináljak, mert mire időpontot kapnék a nőgyógyra, elmúlik. Kb 2-4 nap alatt elmúlik, és gondolom a doktornak látni kell, hogy tudjon róla mintát venni. Itt a második kérdés: Ha elmegyek a doktorhoz, illik megfürödni, és így kimosni a dolgokat, vagy ilyenkor megengedett ez a "higéniátlanság"?
2013. nov. 11. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Tavaly a nőgyógyászati váróban láttam egy esetet. Egy roma nő bement és máskor már rég kijött mindenki de ő nem. Egyszer csak két nővér jelent meg egy lavórral, benne vízzel. A másik törölközőt és szappant hozott. Bementek és nem sokára ki jött a nő. Idézem: "Dik itt még megmosdatják az embert."

Te is így akarsz járni? Az orvos nem nyúlt hozzá amíg meg nem mosdatták.

2013. nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Istenem te is jó nagy szerencsecsomag vagy! Menj büdösen nögyógyászhoz! Hány éves vagy? A csikló körül kizárt hogy hámlana a böröd.
2013. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy miért kérdezted, mert bizony sok okostojás irogatja itt, hogy nem szabad a hüvelyt meg/ki mosni, pedig erről szó sincs, csak valamit félreértenek.

Természetesen a higiénikus, tiszta hüvelyből is tudnal kenetet venni, csak legfeljebb nem "fél kilót", de nem is ez a cél!

2013. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, erre voltam kíváncsi. Amúgy meg a probléma amit leírtam a hámlásról az eltűnik ha megmosom, és kb 1 órán át nem jön elő. Aztán hopp, megint... Ha tisztán megyek, nem látja meg a doktornő hogy miről beszélek neki. És szerintem nem tudom úgy elmondani, hogy megértse, mert ti sem értitek.
2013. nov. 12. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!