Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mi lehet a bajom?...

Bubuka33 kérdése:

Vajon mi lehet a bajom? Jövőhéten elmegyek nőgyógyászhoz, de még várni szerettem volna, hátha.

Figyelt kérdés
szeptember 23.-án jött meg utoljára a menzeszem, de az is alig volt, pedig mindig 5 napig megjön. Általában 30-40. napon a menzesz első napjától számítva megjön a következő. De most már november 13.-a van, és még mindig semmi..két terhes tesztet csináltam, de az negatív...eddig 10 éven keresztül mindig rendszeres volt..Valakinek valami tipp?

2013. nov. 13. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Míg nem mész dokihoz, csinálj még tesztet. A legérzékenyebbet, és próbálj ki más márkákat is.

De bármitől lehet. Stressz, betegség, fogyókúra, stb.

Elképzelésed sincs, hogy mi okozhatja?

2013. nov. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a szeptemberi, amikor kb 2 napig volt meg és csak barnás folyásom volt, azt annak tulajdonítottam, hogy a páromat megműtötték, és ideges időszak volt, de annak vége már másfél hónapja, és újra minden a régi..de most már nem tudom..nem fogyózok, nem stresszelek..és lehet olyan, hogy 2 teszt is negatív? más-más teszt volt..
2013. nov. 13. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat, hogy 2 teszt is negatívat jelez. Csinálj egy 3-at, nem veszthetsz vele
2013. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért érdekes hogy terhes lennék,mert gumit használunk és nem szakadt ki soha..előfordulhat hogy igy is az vagyok??
2013. nov. 14. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármi előfordulhat. Ha esetleg nem vettétek észre, hogy kiszakadt vagy bármi.
2013. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!