Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám a menstruációmat...

Hogyan tudnám a menstruációmat szabályozni hormontabletták nélkül?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 165 cm, 48 kg. a havim elég rendszertelen. Olykor kimarad egy hónap. Stresszes típus vagyok, kissé rendszertelenül eszek, keveset iszok, rendszeresen dohányzok.

Nem tudom, ezek mind mennyire befolyásolják, de nem mindig volt ezzel ennyi problémám. Régebben szedtem fogamzásgátlót, de nem bírta a szervezetem, úgyhogy azt a lehetőséget kihagynám. Pár éve használtam eseményutáni tablettát. Arról is azt hallottam hogy nem tesz jót a szervezetnek. Létezik erre másféle megoldás is?

Valaki tud mondani valami okosat? Esetleg van valaki, akinek hasonló problémái vannak?


2013. nov. 17. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!A fogamzásgátló kellőképpen bezavarhat a hormonrendszerbe.A stresszt és a dohányzást is jó lenne kerülni.Vannak gyógynövények, amik stresszoldásra is jók, illetve kimondottan nőknek készült gyógynövény alapú vitamin készítmény, ami többek között a ciklus beállításában is segíthet.
2013. nov. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. helyes táplálkozással

2. Taoista módszerek léteznek erre, az ún. Sárkánypalota Qigong és az intim súlyzós qigong edzés többek között erre vannak. Vagy inkább úgy írom, erre is hasznosak.

2013. nov. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hormeel cseppek.Homeopátiás.3 hónapig legalább.
2013. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha hormonális problémád van azt ki kell deriteni és kezelni kell. Keress fel egy jó endokrinológust mert késöbb gondok lehetnek ha majd babát akarsz.
2013. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Babát nem szeretnék de attól még ugyanaz a helyzet. :)


Még egyszer nagyon köszönöm!

2013. nov. 18. 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:
de egyszer majd valószinüleg akarni fogsz mégha most nagyon elképzelhetetlennek tünik akkor is. Mindenképp ki kell vizsgálni mi okozza.
2013. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sziaa

Letezik egy Lady Ciklus nevu tea ami elmeletileg beallitja a menstruaciot....a amenstruacios ciklus 15 napjatol kell enni 7 napig napi 3l nem tudpm hasznal e sokan irnak rola jot :D dm-be is lehet kapni :)

2013. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tegnap kezdtem el fogyasztani a lady ciklus teát.

remélem, beválik, majd megírom. :) Eddig csak jót olvastam róla...

Mindenkinek köszönöm a figyelmességét és a segítségét.

2013. nov. 26. 11:28
 9/9 anonim válasza:
Be valt neked a tea?
2014. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!