Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » EZ terhesség lehet?

EZ terhesség lehet?

Figyelt kérdés

Nemrég jött meg a menzeszem (egy napot késett, de szokott ilyet) és rendesen meg is jött (fájt is és minden rendben volt) ám mára, a negyedik napra abba is maradt. A melleim különösen feszültek és még mostanra sem maradt abba.

A párommal élünk nemi életet, de minden alkalommal védekezünk óvszerrel. Szerintetek ez terhesség? Még nem szeretnék babát... 20/L



2013. nov. 19. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. De majd kérd meg anyukád mondja el milyen egy terhesség!
2013. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes lennél, de ha nagyon bizonytalan vagy, irány a nőgyógyász!
2013. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Figyelj kedves Kommentelő! Nem vagyok idióta és ne írj ilyen lekezelően. Állítólag megjöhet akkor is ha valaki terhes, csupán rövidebb ideig tart. Anyukámmal is beszéltünk erről, de azt mondta nála nem volt semmi, csak elmaradt a menstruációja. Én általában érzékenyebb vagyok minden hormonális vagy egyéb változásra mint Ő. És nem vagyunk egyformák. De azért köszi, hogy írtál!
2013. nov. 19. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!