Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket csak a csiklóm?

Miért viszket csak a csiklóm?

Figyelt kérdés

Folyásom normális, nem viszketek, nem duzzadt semmi, egyszerűen csak a csiklóm viszket.

Valamelyik nap az utcán gyaloglás közben bevágott a bugyim, persze kiigazítani nem tudtam a városban. Irritálhatta, és amiatt is lehet?



2013. nov. 19. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon picit gombás. Javaslom, hogy szedjél minden nap valamilyen probiotikumot! Ez lehet pl. probiotikus joghurt (pl. Bakony vagy Danone aktívia), de lehet kapszula pl. Protexin Candid Plus vagy bármely más, ami kapható: pl. Probiotik Plus vagy Normaflore (de ebben csak egy féle hatóanyag van) vagy Laktív.

Ha gyorsan kell a gyógyulás, akkor csinálhatsz tüneti kezelést, pl. bekened a patikában kapható bármely (nőgyógyászatra alkalmas) gomba elleni kenőccsel, pl. Canesten vagy más.

2013. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Canestennel kenegetem naponta kétszer. Nagyon beteg voltam a múlthéten, antibiotikumot szedtem, de nem tudtam enni, nyelni mellette, talán kikészíthetett?

Akkor Normaflort szedek és Canesten krémezek tovább. Köszönöm:)

Különben nem viszket annyira, nem esz meg mellette a fene, csak ha hozzáérek, érzékeny.

2013. nov. 19. 21:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, és azért viszkethet a végbelemnél is? Az akkor kezdett amikor ment a hasam az antibiotikumtól, és vizes volt a székletem fájt, most már csak viszket kissé.
2013. nov. 19. 21:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy-kettőre elmúlt minden, talán a vízszerű hasmenésem miatt történt ez.
2013. dec. 2. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!