Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami növényi alapu szer...

Van valami növényi alapu szer ami klimax okozta hízás ellen jó lenne?

Figyelt kérdés
45 éves vagyok, megelőzésképpen szeretném, hogy ne következzen be nagyfokú hízás.
2013. nov. 20. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A klimax NEM okot elhízást, csak a túl sok evés és túl kevés mozgás.
2013. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én is inkább egy kis mozgást ajánlanék és egészséges étkezést, különös tekintettel a nasikra, üdítőkre. Amúgy ha eddig nem híztál el, akkor nincs mitől tartanod, vagyis jónak tűnik az életviteled ebből a szempontból.
2013. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha odafigyelsz az étkezésedre és többet mozogsz, akkor nem kell semmit szednil Kevesebb édesség, több zöldség és gyümölcs.
2013. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Eddig is nagyon keveset ettem, cukrosat ritkán, de 3 kilóval több vagyok. Ülő munkám volt, most egy éve boltban dolgozok, ahol sokat kell mozogni, de mégis több vagyok.
2013. nov. 20. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a pajzsmirigy működésed kéne megnézetni.
2013. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy jó szokott lenni.
2013. nov. 20. 17:13
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Akkor te is úgy vagy mint én, multkor kicsit sokaltam amit a méleg mutat, nosza rajta, fogyókúra, zöldség, gyümölcs, kocogás, pár hónap alatt felszedtem még 3-4 kg.:D Most, hogy leálltam a "fogyózással" és a mérlegeléssel, űgy tűnik helyreállt a megszokott súlyom.:D
2013. nov. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet sok vizet raktároz a szervezetünk.
2013. nov. 21. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Jóval kevesebb szénhidrátot kell enni.Ez jó Neked is és a családodnak is. Tésztát nem, kenyeret, rizst minimálisat. Több zöldséget, és húst.Biztos, hogy nem fogsz hízni.Üdv.
2013. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!