Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánljon valaki Komáromban jo...

Ajánljon valaki Komáromban jo nögyógyászt! Ismertek valakit, akivel jo tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Vadász dr
2009. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Van egy nagyon jó doki, aki pestről jár le azt hiszem szerdánként rendelni. Kosztyin doktor. A Kempelennél van a rendelője, ott meg is találod a rendelési időt. Bejelentkezni nem kell hozzá, viszont elég sokat kell várni, hogy sorra kerülj. De ha bejutottál, megéri várni, hidd el!

Nagyon kedves doki, 50-55 éves körül van. Én már többször is voltam nála, sőt a barátnőim is hozzá járnak, és csak ajánlani tudom!!

Persze fizetni kell nála, mert ugye magánrendelés, de sztem megéri! Bár én diákként jóval kevesebbet fizettem, mint kellett volna! Nagyon rendes!

2009. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!