Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megütöttem a jobb mellemet...

Megütöttem a jobb mellemet lehet ebből valami problémám?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónapja észre vettem hogy a bimbóudvar alsó része be zöldült. Nem fájt, észre se vettem, hogy beütöttem volna. Lehet, hogy csak a kis zöld ér miatt olyan színű? Az a mellem amelyik zöld a bimbó nem kifelé "áll" hanem egy picit befele mintha lenne rajta egy kis vágás. Ebből a mellemből néha észre vettem, hogy néha kijön ilyen kis krémszerű fehér valami, erről azt olvastam hogy természetes hogy "hámlik".

14/L



2013. nov. 23. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
mivel jön váladék iyg nem árt orovoshoz menni vele. Akár lehet gombás fertözés a mellbimbónál is. A hámlás és a váladék angyon erre utal. De biztosat csak rovos tud mondani mindneképp menj el a háziorvoshoz vagy egy nögyógyászhoz vele.
2013. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tényleg az lenne a legjobb ha orvoshoz mennél, de ne aggódj, mert komoly bajod biztos, hogy nem lesz!
2013. nov. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi probléma nincs, fejlődés következménye ez. Majd hamarosan változni fog.
2013. nov. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 CODE3 ***** válasza:
Bármilyen elváltozás, legyen az színben vagy kinézetben, plána ha váladékkal jár gyanút merít fel, így ilyenkor alap az orvosi vizsgálat ami állhat abból, hogy csak megnézi. Ez persze szakorvos legyen, jelen esetben nőgyógyász. Ha még nem voltál ilyen vizsgálaton, akkor sincs gond. Minden nőgyógyász nagyon diszkrét és kedves, pláne az első alkalmas betegekkel. Ha szégyellős vagy, válassz női orvost! De javaslom mielőbb lássa szakorvos is. Jó egészséget!
2013. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szégyenlős vagyok, még bikinire is alig merek le öltözni. Ha majd orvoshoz fordulok az nőgyógyász lesz anyukám ismer egy jót.
2013. nov. 25. 20:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is női orvost ajánlanék elsőre.
2013. nov. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még mindig olyan, vagy már múlik el?
2013. nov. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ez már vagy másfél hónapja ilyen nem hinném, hogy elfog múlni, mert az ér miatt ilyen. A "váladék" meg csak akkor látszik ha szét húzom, de ennyi.
2013. nov. 26. 19:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor nincs semmi baj! Ez természetes így.

Amikor széthúzod és kijön valami, az is normális, akkor váladékozna, ha összescípve jönne.

2013. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam. :)
2013. nov. 27. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!