Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Szerintetek ez mi...

Csajok! Szerintetek ez mi lehet? Kezdek kikészülni. Alhasi fájdalmak (többi lent)

Figyelt kérdés

Kb 3-4 napja nagyon fáj az alhasam, de nincsen folyásom! PCOS-em van,de eddig nem voltak ilyen tünetei! Menstruálok renderesen,de még nem pms lesz ez (ami amúgy elégé ki tud készíteni)... A vizeletem nem zavaros,viszont eléggé világos, és mintha kicsit olajos lenne.Amúgy is gyakrabban kell pisilnem. Gondoltam elmegyek urológiára,de jövőhét szerdán van időpont,az 9 nap,addigra megőrülök (a magándokinál meg jövőhét péntekre van időpont)... Hőemelkedésem volt,de csak 37.1,szóval nem súlyos. Mit tegyek így,hogy esélyem nincs emberi időben orvoshoz jutni ? Attól,mert nincs folyásom,lehet,hogy petefészek/méhgyulladás,vagy inkább hólyaghurutra gondoljak? Hogy lehet ezt enyhíteni? Kérlek segítsetek,nagyon kétségbe vagyok esve!!

Köszönöm!



2013. nov. 25. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha húgyhólyaghurutot van, azt egy egyszerű vizeletvizsgálattal is ki lehet deríteni, el kell menni a háziorvoshoz és ő tud helyben vizeletvizsgálatot végezni, de el tud küldeni laborba is, ahol meg csinálnak vizelettenyésztést.

Ha úgy ítéli meg, akkor ultrahangra is el tud küldeni sürgősségi beutalóval, aminél nem kell időpont, hanem elmész az ultrahangos rendelésre és még aznap valamikor, amikor az időpontosok lemennek, sorra kerülsz.

2013. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valami nőgyógyászati dolog lehet. Fájna a pisilés is, ha más lenne. Nőgyógyászhoz nem kértél időpontot?

Amíg kapsz időt, addig talán telefonon is tudnak mondani valamit. Ha valami súlyos, akkor pedig szoktak soron kívül is fogadni, vagy a rendelés végén.

2013. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Fájna a pisilés is, ha más lenne."

Ez egyáltalán nem igaz. Nekem is volt húgyhólyag és húgyvezeték gyulladásom, a vizeletemmel semmi bajom nem volt, csak fájt az alhasam.

És volt olyan húgyhólyaghurutom is, ami viszont tényleg fájdalommal járt.

Szóval nem lehet egyértelműen rámondani, hogy nőgyógyászati. Simán lehet húgyúti.

2013. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze bármi lehet, de mivel a pisilés nem fáj, nincs vele gond, ezért én nőgyógyászhoz mennék előbb.
2013. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat Lányok! Közben körbetelefonáltam fél világot,hálistennek a nőgyógyászom mégis be tud zsúfolni holnap délután. Hát,ha nem nőgyógyászati lesz,akkor jó kis összeget dobok ki,de nembaj,ígyis-úgyis megtudom,mi a baj. Addig mivel enyhíthetem? Cickafark teát szabad inni,vagy most inkább ne? No-spa-val próbálkoztam,de nem igazán használ. Ülőfürdőzni nem merek,nehogy bedurranjon a gyulladás.
2013. nov. 25. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon kísérleteznék semmivel, ki tudja, mi segít, mi árt.

A no-spat nyugodtan szedd. Én szoktam algoflexet is, ráadásul az még gyulladáscsökkentő is. De gondolom jó bármi, ami láz-fájdalom-gyulladáscsökkentő.

2013. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!