Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gracial fogamzásgátlót szedek...

Gracial fogamzásgátlót szedek és kimaradt egy menzeszem. Csináltam tesztet de negatív lett. Lehet attól, hogy az utóbbi pár hónapban eléggé sokat idegeskedtem párkapcsolati probléma miatt? Sajnos a gyomrom is bánta.

Figyelt kérdés
A menstruáció előjelei folyamatosan érezhetők, de most meg lehet, hogy azért nem jön meg mert elkezdtem szedni a következő havi adagot?
2009. nov. 20. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is Graciált szedtem(okt.10.-én hagytam abba)kb2évig..én is sokat idegeskedek..de nekem mindíg idöben megjött..most hogy abbahagytam csak 1hetet késett de megvan.. :) 1-2alkalommal kimaradhat,ugy tudom!ha most nem mész dokihoz,de következő alkalommal sem jön meg mindenképp menj el dokihoz!!!,lehet most sem ártema meglátogatni egy dokit!!!!!!
2009. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Készülök a dokihoz csak érdekelt, hogy mással is volt e ilyen. :)
2009. nov. 24. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!