Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utána tud nézni az orvos?...

Utána tud nézni az orvos? Rákszűrés (nőgyógyászati)

Figyelt kérdés
Van valamilyen központi rendszer, ahol az orvos megtudja nézni, hogy mikor voltam utoljára rákszűrésen? Lehet ez régió függő? A minap lecseszett a doki, hogy nem voltam már két éve. Mondtam neki, hogy itt nem voltam két éve, de voltam magánorvosnál,másik városban akinél kértem rákszűrést. Nem igazán értem, nincs valami központi rendszer?

2013. nov. 25. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidd magaddal a leleted és probléma megoldva.
2013. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan,ahol utána lehet nézni. Minden orvos csak a saját rendszerében lát ilyeneket,ezért nem tudta,hogy voltál máshol.
2013. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sose kaptam még rákszűrésről leletet. Nekem mindig azt mondták, ha valami gond van, kiértesítenek, vagy két hét után telefonon tudok érdeklődni. A magándoki papírján csak az van, hogy általános vizsgálat...
2013. nov. 25. 19:15
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Annyit kapnod kellett lapként, hogy mintát vettek,és elküldik szűrésre.
2013. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a magánorvos csinált rákszűrést,akkor a papíron,amit adott, fel kellett volna tüntetni,hogy rákszűrés történt,pl így cytológia. Esetleg csak rövidítve: cyt. Ha nincs rajta akkor nem valószínű,hogy csinált.
2013. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma voltam dokinál rékszüreésen (magánban) és adott citologiai kiskönyvet,plusz a leleten is fel van tüntetve hogy rákszürés miatt mentem,valamit csak kellett kapjál.
2013. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen könyvecském nincs, soha nem kaptam, pedig voltam már szűrésen párszor. Mindig azt mondogatták telefonon lehet érdeklődni, ha meg van amúgy is valami szólni fognak. Semmi nincs a papíron tényleg, kezdem azt hinni el sem küldte a mintát... vagy én nem tudom...
2013. nov. 25. 20:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyanús ez a 2 hét alatt megvan az eredmény dolog. Nekem legkorábban 3-3,5-4 hét alatt készült el, akár sztk-ban, akár magánorvosnál csináltam. Magánorvos telefonon megmondta az eredményt, viszont következő alkalommal mindig odaadta a citologia eredményéről a papírt is!!!
2013. nov. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is gyanús, én Pestre járok, itt 3 hét, de régebben Pest megyébe jártam, ott 6 hét volt.
2013. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Általános vizsgálatban nincs rákszűrés.

Sőt a magándokinál fizetned is kellett a rákszűrésért, ha nem fizetted külön, tuti nem csinálta meg ingyen.

2013. nov. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!