Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Történt már ilyen valakivel?...

Történt már ilyen valakivel? Dobbanások az alhasban?

Figyelt kérdés
Terhességre nem gondolnék,mert az már igen csak előrehaladott dolog lenne.Az alhasamban most már napi szinten dobbanást érzek,mintha baba rugdosna.Mitől lehet ez az érzés?Valaki érzett már ilyet?Mitől volt?

2013. nov. 27. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a valamiért intenzívebb bélmozgásodat érzed . Nekem is volt ilyen már ,csak nem alhasi részen éreztem .
2013. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam,de ez nem mozgás,hanem erős dobbanás.
2013. nov. 27. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Terhesség 4. hónapja körül szokott ilyen lenni.
2013. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltál már terhes utolsó ?Én igen ! 4 hónaposan semmi ilyesmi nem érezhető ,az első magzatmozgás is nagyon gyenge .
2013. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen voltam már terhes,azért is írtam,hogy én a terhességet kizárnám,nincs is ilyen jellegű tünetem,csak ez a fent leírt érzés.Nem szeretnék orvoshoz futkosni ilyen "aprósággal" ezért kérdeztem tőletek inkább.Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. nov. 29. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!