Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bulimiás vagyok. A hashajtózás...

Bulimiás vagyok. A hashajtózástól elkaphattam hüvelyi fertőzést?

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Laikusként mondom, elképzelhető. A hüvely és a végbélnyílás nagyon közel van egymáshoz, Hashajtáskor híg széklet távozik, ennek maradékai beszivároghatnak. Vagy az ilyenkor alkalmazott rossz higénia alkalmazása is okozhatja.
2013. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Te nem vagy normális.Az ilyeneket akik saját magukaat sanyargatják,és kárt tesznek magukban.Ti nem betegek vagytok hanem őrültek
2013. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
IGEN. Nagyon gyakran a bélbaktériumok fertőzik a hüvelyt.
2013. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Szívből tudok Neked gratulálni, hogy valakit, aki pszichés problémákkal küzd, még mélyebbre próbálsz lehúzni. Rajtam ez már nem fog, én meg akarok, és meg is fogok gyógyulni, de ha valaki olyan látja, aki még nem jutott el ebbe az állapotba, annak ezzel a hozzáállással csak még nagyobb kárt okozol.

2013. nov. 28. 21:13
 5/5 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig köszönöm a választ. :)
2013. nov. 28. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!