Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig kell még védekeznem?

Meddig kell még védekeznem?

Figyelt kérdés
51 éves vagyok,a párommal jó a szekszuális életünk.Eddig óvszerrel védekeztünk,de már egy éve nincs vérzésem,kell-e még védekeznem,teherbe eshetek-e még?
2009. nov. 21. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Már rég nem kéne védekeznetek. 51 évesen nem fogsz teherbe esni.
2009. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hogy tudott szülni pár éve egy 65 éves nő? 51 éves a kérdező, nem kéne leírni!!!

Kérdező, menj el orvoshoz, ha ő megállapítja a menopauzát akkor nem kell védekeznetek, de lehet nem is menopauza hanem valamilyen hormonális gond lehet, ezt viszont csak egy orvos tudja megmondani biztosan!

2009. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtam le, szülésznő vagyok. 6 milliárd ember él a földön és abból csak egy van aki 65 évesen is teherbe tudott esni, mellesleg ő millió hormont szedett és mesterséges megtermékenyítés volt. Csak mesterségesen tudta megtartani a babát, orvosi segítséggel. A természetben ilyen nincs. 51 évesen, természetes úton nem lehet teherbe esni!
2009. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nögyógyász tud egy hormontesztet csinálni, abból meg lehet állapitani, hogy tényleg leállt-e a petefészkek müködése, egyébként egy nagyon pici esély még van 50 év körül.

"Akkor hogy tudott szülni pár éve egy 65 éves nő?" - ehhez meg csak annyit, hogy igen massziv hormonkezelés mellett - és mert az orvosok elött is letagadott 10 évet.

Egyébként nemrég halt meg rákban, ott hagyva a két pici babáját árván. Nem véletlen, hogy természetesen nem lehet ilyen idösen már senki terhes.

2009. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!