Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött, lehetek mégis terhes?

Megjött, lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Előre szeretném leszögezni, hogy nem kérek utálkozó hozzászólást, értelmes válaszokat várok, amikkel segítetek is valamit. Olyan problémám van,hogy egy hónapja -elsején együtt voltam egy fiúval, nem védekeztünk, de nem élvezett belém. Rá következő nap megjött a menzeszem, minden normális volt, viszont ahogy elmúlt, a mellfájdalom nem szűnt meg, és néha görcsölt is a hasam. valamint egy nap történt olyan, hogy a jobb petefészkemben 3x-4x szúrást éreztem, ez el is múlt. 10 nappal előbb megjött a következő menzeszem, mint kellett volna, de a vérzés sokkal gyengébb volt, és nem is volt teljesen piros színű, de ugyanúgy 6 napig tartott, mint az előző. Tegnap előtt volt a 6.nap, viszont azóta sem múlt a mellfájdalom - ami csak a jobb mellem alsó részét érinti , érintésre nagyon érzékeny, meg van duzzadva és hason fekvésnél is fáj picit. Orvoshoz még nem volt lehetőségem elmenni, de tanácstalan vagyok, hogy mitől lehetséges ez. Lehetek terhes, vagy esetleg milyen más problémákra utalhat? Az utóbbi hónapom nagyon stresszes volt, arra gondoltam talán attól is lehet mindez. Szerintetek?
2013. dec. 1. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes vagy. Ha nagyon aggódsz, csinálj egy tesztet.
2013. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet petefészek ciszta, kicsi az esélye ,de lehet terhességtől is. Vegyél egy tesztet és jelentkezz be nőgyógyászhoz. Hüvelyi ultrahang vizsgálat során jól vizsgálhatók a petefészkek.
2013. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!