Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálaton...

Első nőgyógyászati vizsgálaton a doki meddig teszi be az ujját? Nagyon félek ettől.

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát milyen célból mész orvoshoz,kezdjük ott
2009. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak amíg vizsgál. Utána kihúzza,nyugi. :-)
2009. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne félj, amikor én voltam nődokinál még szűz voltam és nekem a végbélnyílásomon keresztül nézte meg a méhemet:)
2009. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a félreértésekért, fogamzásgátló íratásánaka céljából mennék, és gondolom van ilyen általános kivizsgálás, és nem az időre lennék kíváncsi, hanem hogy mennyire mélyre nyúl. Köszönöm!
2009. nov. 21. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:

mondjuk ameddig az ujja tart? :D

Nem kell félni, mondani is fogja majd, hogy lazítsd el magad, és ne gondolj arra, mit csinál,

semennyire sem kellemetlen, alig érezni, csak akkor, mikor egy-két pillanatig felfelé, a méhed felé tapogatózik, de akkor is csak enyhe nyomást.

Olyan ügyesek ezek a dokik, hogy "kívülről", tehát a külső nemi szerveddel nem is érzed, hogy már bedugta az ujját.

Egyébként is, csak 10-12 centi az egész, még a háziorvos is mélyebbre nyúl, mikor lenyomja a nyelved a spatulával.:P

2009. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A méhszájt vizsgálja meg 1 v. 2 ujjal, de ha normális és közlöd vele,h nem szeretnéd ha úgy vizsgálna meg mert még szűz vagy,akkor végbélen keresztül fog.
2009. nov. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én már nem vagyok szűz kicsit furcsa volt elsőnek, hogy ott a kacsát, ujját, majd a hüvelyi ultrahangot is felnyomta.

De csak visszagondolva. Ott helyben inkább azon filóztam, hogy ne legyen semmi bajom. Most kibírom, hogy egy fél percig ott van bennem. Ez része a vizsgálatnak, az egészséged megőrzésének.

Gyengébbek kedvéért (olvastam 1-2 csodás kérdést is ezzel kapcsolatban), ha az ujja valakinek a hüvelyedbe megy nem veszted el a szüzességed.

26/N

2010. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!