Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen készítménytől tudnám...

Milyen készítménytől tudnám újra vissza szerezni a hüvelyem nedvességét?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon kidörzsölte legutóbbi alkalommal a hüvely falát és a bemenetét. Pár napra rá nagyon belobbant, fájt-égett-viszketett, a hüvelyem teljesen száraz volt... Sajnos nagyon nagy a kisajkam, ki is lóg, így egyébként is fájdalmas, de a nedvesség hiánya miatt gyakorlatilag kibírhatatlan volt..

Mára ezek a tünetek eltűntek, vártam vele pár napot, illetve almaecetes vízzel mosakodtam, ezt ajánlották. Ma megjött időre a menzeszem is...

Milyen készítménytől tudnám újra vissza szerezni a hüvelyem nedvességét, valamint visszaállítani a hüvelyflórát? Szeretem a barátomat, de így kellemetlen az együttlét..

Csak komolyak válaszoljanak, ha lehet!



2013. dec. 2. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A hüvelyflórád helyreállítására bármilyen vény nélkül kapható kapszulát, tablettát kapsz. Én a Protexin Ghynophilust szoktam használni.

Viszont azt tudnod kell, hogy ha alapvetően száraz a hüvelybemeneted, az lehet hormonális probléma is. Illetve ilyen esetben, ha sérül a hüvely, akkor sokkal könnyebben fognak kórokozók odajutni. Tehát ezt mindig el kell kerülni. Egyrészt előjátékkal. Nálatok ez a durr bele és csináljuk nem igen fog így működni. Illetve használjatok minden együttlétkor síkosítót!

2013. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi a választ! Ezt a készítményt nem ismerem. :)

Nincs gond egyébként köztünk, az előjátékkal sem, csak az utolsó pár alkalommal nem igazán nedvesedtem be... A nyál pedig nem elég. Régen sem volt ezzel gondom, talán öregszem.

2013. dec. 2. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!