Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fordult-e elő valakivel...

Fordult-e elő valakivel ilyen? Ha igen akkor mi volt az ok?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy 26.-án elmúlt a vérzésem de ennek ellenére 30.-án szombaton este azt vettem észre,hogy spontán elkezdtem vérezni. Felhívtam a dokit azt mondta jól látom,hogy nem kellene vérezni és várjam meg a kedd estét ha nem múlik el menjek el szerdán hozzá. De én ennek ellenére kicsit félek mert görcsölök is és szédülök is. (terhesség nem lehetett mert gyógyszert szedek és minden szemet jól vettem be,azt a doki is kizárta) Tudom nem interneten kellene kérdeznem de hátha valakivel történt már ilyen és kicsit megnyugodhatok! Köszönöm a választ és kérem hogy mellőzzék a beszólók a kommenteket! 19/L
2013. dec. 2. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem még nem fordult elô ilyen, így interneten nehéz valóban bármi mást mondani, ha nem múlna el, mindenképp menjél el a nôgyógyászodhoz a megbeszélt idôpontban!
2013. dec. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!