Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 vagyok a barátnőm 16...

17 vagyok a barátnőm 16 lefeküdtünk egymással párszor gumi nélkül de mindig időben kihúztam, ez kb 5 alkalom volt a többiben védekeztünk. A napokban volt megfázása, és stressz is. Van mitől félnünk?

Figyelt kérdés
A menzesze 2 napja késik, egyik éjjel kicsit vérzett pár piros folt de nem barna, de semmi tünet alhas, vagy has fájás.

2013. dec. 2. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
F2000 BNO kódotok van!
2013. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, hogy félni való van e azt nem tudom de inkább a baba neveket nézegessétek. :)
2013. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Bár sokkal kisebb eséllyel, mintha beleélveznél, de annál nagyobb eséllyel, mintha normálisan védekeznétek csináltok gyereket!

Előváladékról és abban lévő spermiumokról hallottál már? Mert ha nem, akkor most hallasz. Amitől meg teherbe lehet esni!

És igen, van mitől félnetek.

Csináljon egy tesztet a barátnőd.

De ha mégsem jött össze a baba, akkor eztán tegyetek róla, hogy ne is jöjjön össze és az aktus legelejétől védekezzetek gumival!

2013. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet terhes sajnos, vegyetek egy tesztet és csinálja meg.

A megszakításos módszer nem biztonságos.

2013. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Egy év alatt 100 megszakítással védekező nő közül 40 teherbe esik. Sajnos van mitől félnetek.
2013. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék gyereket, és ez előtt elővaladékban lévő spermáról nem hallotam :S, de csak 2 napot késik neki a mezije és volt megfázva attol nem lehet? kicsit vérzett foltokban az mit jelent?
2013. dec. 3. 01:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Pedig kedves kérdezô az elôváladékban lévô spermától is lehet terhes..

Sajnos nem mondhatjuk, hogy nem terhes a barátnôd, mert nagyon nagy az esély rá, hogy babát vár. Mindenesetre vegyetek egy tesztet és akkor kiderül. Amúgy ezek a pecsételô foltok nekem is megjelentek terhességem elején.

2013. dec. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akartok gyereket, akkor lehetett volna annyi eszed, hogy gumit húzz a f.....ra!!!
2013. dec. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy tesztet. Azért azt nem lehet mondani, hogy "nagyon nagy" lenne az esély a terhességre, de van rá esély. Enyhe vérzés a terhesség elején is meglehet, sőt van akinek végig a terhesség alatt (többnyire enyhébben) megjön a menzesz.
2013. dec. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen van okotok aggódni. A megszakitás az nem védekezés, sok baba fogan belöle. Csak akkor szabad igy nemi életet élni ha nem nagy gond ha becsúszik a baba.Hiol voltál a felvilágositás órán???? ott beszélnek az elöváldékról és ha ahhoz van eszed hogy betedd neki érdemes lenne utána járni ezeknek a dolgoknak. Csináljon egy tesztet a barátnöd és akkor kiderül mi a helyzet. Egyébként a tezst aktus után 2 héttel mutatja ki a terhességet leghamarabb.
2013. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!