Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, mennyire jellemző,...

Lányok, mennyire jellemző, hogy a háziorvos megnézi a melleiteket, vagy pl. kigomboltatja a nadrágotokat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fel se fektet...háziorvosok utalnak felálln. ...a székből.
2013. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
le se vetkőztet?
2013. dec. 3. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre még nem volt példa. Örülök, ha egyáltalán felkel a székből.

De ha véletlenül megnézi, akkor sem élvezetből, hanem mert a panaszaim indokolják.


26/L

2013. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem jellemző. A háziorvos nem szokta tapogatni a melleket. Ha olyan panaszod van, elküld nőgyógyászhoz. Ez furcsa. A mi háziorvosunk nagyon alapos, de ilyet még soha sem csinált.
2013. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, ha ilyen probléma lenne, akkor szakorvoshoz küldene.
2013. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyém még a tüdőt is úgy hallgatja, ha hallgatja, hogy benyúl a pulcsi alá. Nem mondja azt, hogy vegyem le a felsőm.


26/L

2013. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor fiatalabb voltam, akkor állandóan vetkőznöm kellett derékig, de ma már szinte soha...

Lehet hogy nincs összefüggésben a korommal, csak a diagnosztikai tapasztalatok, eszközök "tökéletesedtek"? Hát, nem tudom...

2013. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
LE NE VETKŐZZ! Nekem soha de soha nem kellett levetkőznöm.
2013. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!