Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Éjszaka meltartóban,...

Lányok! Éjszaka meltartóban, vagy meltartó nélkül alszatok?

Figyelt kérdés

Anyu

azt mondta, h nem ajánlatos éjszaka meltartóban aludni, mert a meltartó

egésznap tartja a melleket, és a melleknek valamikor pihenni is kell,

meg melrákot lehet kapni. kíváncsi vagyok a ti véleményetekre, ti mit

gondoltok erről, ti hogy csináljátok?

Nemet és kort is írjatok :) köszönöm. :) 17/L



2013. dec. 7. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Szigorúan melltartó nélkül!!!!

Valóban árt a tartóizmoknak a folyamatos melltartó viselés...másrészt meg kényelmetlen is...

2013. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
91%

Csakis melltartó nélkül, eszemben sem jutna melltartóban aludni. Egészségtelen, és ráadásul kényelmetlen is, nem tudom miért akarsz melltartóban aludni.. :)

18/L

2013. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Melltartó nélkül.Szerintem kényelmetlen és felesleges melltartóban aludni. 17L
2013. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

szia! Erre csak annyit írok, hogy ha hazajövök a munkából, és letettem a cipőt, kabátot, stb, utána az első, hogy a melltartót veszem le magamról. El sem tudnám képzelni, hogy éjjel rajtam legyen, de azt sem, hogy pl hétvégén felvegyem.

31

amúgy szerintem nemet felesleges írni, mert melltartót csak lányok hordanak...vagy én vagyok lemaradva??

2013. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nélküle. Abban nagyon rossz lehet.
2013. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
91%

Engem az se érdekelne, ha az lenne az egészséges (hülyeség, úgyse lenne az:D), akkor se aludnék melltartóban. Tényleg borzasztóan kényelmetlen, és mivel a jó alvás fontos és egészséges.. Mindegy, szóval egyértelműen nélküle.:D Miért, te inkább alszol melltartóban?

15 vagyok.:)

2013. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Amint beèrtem az ajtón dobtam le...most van csak egèsz nap rajtam mert babàt vàrok....
2013. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Kizárólag nélküle. Csak akkor veszem fel, ha megyek valahová. Kényelmetlen és hadd erősödjenek az izmaim. Az soha nem árt. Nem szeretnék idő előtt lógó melleket...
2013. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Nélküle. Mesztelen a pasim átkarolva,ha lenne.
2013. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nélküle, el sem tudnám képzelni, hogy abban aludjak. Napközben is iskolában annyira idegesít, folyton igazgatom, kényelmetlen. :S

Azért is szoktam melltartó nélkül lenni itthon, hogy erősödjenek az izmaim. Kicsit edzek rá, hogy ne lógjon később, bár annyira ez nem fenyeget, mert kis mellem van. :) Ilyenkor egy kicsit örülök, hogy nincs nagy. :D

2013. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!