Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most fogom elkezdeni szedni...

Most fogom elkezdeni szedni az Esmyát. Szerintetek egy kb.4 cm-es myoma eltűnhet-e tőle (a nőgyógyász szerint van rá esély), vagy nem úszom meg a műtétet? Ill. ha össze is zsugorodik, elkezdhet majd újra nőni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 00:09
 1/4 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de elmulni ettől nem fog a myomád. nekem is tanácsolta a nőgyógyászom műtét előtti kezelés céljából. Ill csak akkor írják fel az esmyát kedvezményes áron, ha utána tutira műtét várható. Én félek a benne lévő hormonok mellékhatásaitól, ezért inkább nem egyeztem bele ebbe akezelésbe. De ettől neked még hasztnálhat. De elmulni csak akkor fog ha megműűtik. De sajnos ujra kialakulhat, amig fogamzóképes vagy.
2013. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hasonló válaszokat olvastam máshol is,ìgy balòszìnű ìgy lesz. Kivéve,hogy a műtèt kötelező lenne azt nem hiszem.
2013. dec. 31. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3,5 centis a mióma. Csináltam egy Esmya-kúrát, annyit ért, mint halottnak a csók.
2014. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 44 milivel indult, három hónapig szedtem ezt az esmyat ma is voltam nődokinál és Hétfőn is,már 54.57 mm. Azt mondta a doki,egy 3 hónapos kúrát csináljak meg, de műteni kell Október elején.Jó esetben nem veszik ki a méhem. Hát kösz bammeg, én még szeretnék majd gyereket:(
2016. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!