Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Protexin Candid plus kapszulár...

Protexin Candid plus kapszuláról tapasztalatok? Megszüntette a hüvelygombát? Esetleg más bevált módszer?

Figyelt kérdés

#hüvelygomba #candida #protexin candid plus
2013. dec. 8. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem más módszerekkel ötvözve lesz hatékony. Attól is függ mennyire durva a gomba. Én az orvos által felírt gyógyszer mellett/után szedem a kapszulát + a hüvelykapszulát (Protexin Gynophilus), hozzá jön a grapefruitmag-kivonat. A szigorú diétát nem tartom, de odafigyelek az étkezésre (cukrot, fehér lisztet kerülöm, de pl. gyümölcsöt muszáj ennem így télen). C-vitamint is szedek. Törölközőket, alsóneműket 60 fokon mosom, bugyikat mosás után vasalom is. Intim mosókról leszoktam, tiszta víz és alapos törölközés. Így körülbelül karban tudom tartani. Egyetlen csodaszer nincs, szerintem mindenkinek magának kell kitapasztalnia hogy mi segít.
2013. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyno pevaryl kupot hasznaltam es meggyogyultam, mondjuk nekem nem volt durva, csak gyenge folyasom volt.
2014. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!