Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond, miért nem...

Mi lehet a gond, miért nem jön meg a menzim ebben a hónapban, mi ez a vérezgetés?

Figyelt kérdés
Menzesz helyett naponta 1-2 csepp pirosas-barnás színű vérezgetés. Máskor is késett már, alapjáraton a ciklusom 30-35 napos, de ilyen "helyettesítő" vérzést még sosem produkált a szervezetem, főleg a ciklusom 46. napján vagyok ma... Óvszerrel sosem volt gond, így gondolom a terhesség gyanúja is kizárható. Mi lehet az indok, volt már valaki hasonló cipőben? A nőgyógyász látogatása előtt mit javasolnátok, mi ez? Az elmúlt hetekben sokat stresszeltem, s felszedtem pár kilót is sajnos.(23/L)
2013. dec. 8. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha vki nemi életet él, akkor a terhesség sosem zárható ki 100%-osan. Akkor sem, ha megfelelően védekezik.

Végezz el egy terhességi tesztet első körben!

2013. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De minden alkalommal 100%-osan sértetlen volt a gumi s mi nem olyan igazi nemi életet élünk... egy kis "ki-be" s kész. Mit tudsz, tudtok még javasolni, mitől lehet?
2013. dec. 8. 22:03
 3/6 Bogyingo ***** válasza:
Szia! A vérezgetést okozhatja ciszta , hormonzavar és nagyon sok minden. Feltétlen keress fel egy orvost, velem is volt ilyen vérezgetés sajnos nekem ciszta okozta, ezért ne hanyagold el ezt a dolgot irány az orvos ez nem játék!!!
2013. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm! Ma jelentkeztem be orvoshoz, holnap du. megyek magánrendelésre. Nagyon kíváncsi vagyok és ideges is... Éppen nemrég néztem meg, s olyan, mintha vizes nyákban vérfolt lenne. Ilyen távozik belőlem. Neked milyen volt, kedves utolsó válaszoló? Ha nem vagyok indiszkrét. :-)
2013. dec. 9. 11:28
 5/6 Bogyingo ***** válasza:
Nekem olyan volt mikor már elmúlóban van a mensi épp hogy volt vmi kis vér folt de az folyamatosan viszont elég volt a tisztasági.
2013. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem is elég a tisztasági betét, de pirosas. vérszerű anyag is van benne. Hasfájás nincs, néha kicsit a hátam fájdogál.

Neked csakis fehéres volt? A megműtöttek a cisztákkal vagy felszívódtak? Mikor volt ez?

2013. dec. 9. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!