Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiuk szerintetek faj a menzesz...

Fiuk szerintetek faj a menzesz a lanyoknak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, nekem szokott, főleg első 2 nap, akkor általában a falat tudnám kaparni és csak erős gyulladáscsökkentő- fájdalomcsillapító segít.De vannak olyan lányok akiknek meg se kottyan.Mások meg esetleg eljuthatnak a hányásig, ájulásig. Egyénfüggő szerintem nagyon
2013. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legtöbb lánynak fáj, de van olyan, aki meg se érzi.
2013. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a többség nem gondolja, hogy fáj. Mármint a hasfájásról és görcsökről tudnak, de nem szokták azt hinni, hogy úgy fáj, mintha mondjuk megvágnád magad.

Nekem sok fiú/férfi barátom volt/van és mindig csak azt kérdezték, hogy milyen érzés. De egyikük sem kérdezett rá, hogy fájdalmas-e maga a vérzés és nem is vettem észre, hogy ezt gondolnák. Csak sokan azt hiszik, hogy ez valami nagyon extra érzés, pedig nem sokat érezni, pláne ha tampont használ az ember. Ha betétet, akkor néha értelemszerűen érezni, ahogy távozik egy kis vér.

De biztos vannak olyanok is, akik azt hiszik olyan ez, mint amikor nagy seb van az emberen. :D

2013. dec. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van akinek fáj, van akinek nem.
2013. dec. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!