Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az a nő, akinek nőgyógyászati...

Az a nő, akinek nőgyógyászati kisműtéte volt HPV okozta méhnyakrák miatt lehet vírushordozó, és meg lehet miatta valahogy fertőződni?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy ez nagyon buta kérdés,és kacifántosan írtam,de a kérdés lényegében az,hogy meg lehet-e fertőződni fürdés,WC használat után egy olyan ember után,aki már "elkapott" ilyesmit.
2008. júl. 12. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha le van fertőtlenítve a WC akkor nem.De amugy sem lehet.Csak hogyha egy fertőzött emberrel fekszel le akkor már ekaphatod.
2008. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a HPV csak szexuális úton terjed!
2008. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De azt mondta az a nő,hogy ő egy melegvizes gyógyfürdőben kapta el.Én arra lennék kíváncsi,hogyha pl.az után a nő után fürdik,WC-zik férfi nemű ember,majd a férfival történik szeretkezés,AKKOR el lehet-e kapni?!Bocs,hogy ilyen érthetetlen vagyok...De ez nem játék.
2008. júl. 19. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!